Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Tulips
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Okayama
310 ml, keramický, bílý/modrý
Skladem
Poslední kousek
283 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Camelie
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Heikki
240 ml, keramický, bílý/modrý
(8)
Skladem
Poslední kousky
283 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
485 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Evalyn
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Svícen Evaline
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Dinosaurs
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Happy Birthday
16 ks, papírové, s hvězdičkami/s nápisem, 16,5x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Jungle
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Construction
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Soccer
16 ks, papírové, 16,5x16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Dětské tetování Space
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Peach Stripe
Z papíru, s pruhy, růžový, 137x259 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Omalovánky Space
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Heritage
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm, rukojeť: dřevo
(7)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Heritage
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 25 cm, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
248 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 50x50 cm, výška 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč Kokedama
Bez odtokového otvoru, ø 9 cm, výška 7 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Odpuzovač vos
Papírový, ø 21 cm, výška 29 cm
(13)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Nášlap do zahrady Turtle
Kovový, 32x23 cm, výška 1,5 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Obal na květináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorem, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Umělá rostlina Thyme
Ø 11 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
Ø 10 cm, výška 27,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Venkovní hra
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 8 cm, výška 59,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr Bees
Kovový
(5)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Penguin
Plastová, 1,4 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Podmiska pod květináč Coaster
Gumová, ø 25 cm, výška 1 cm
(1)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Zahradní zápich No Pooing
Kovový, 15x8 mm, výška 30 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Tucan
Plastová, 1,2 l
(7)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 29 cm, výška 62 cm
(20)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
205 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní hra
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(18)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Podmiska pod květináč Coaster
Gumová, ø 37 cm, výška 1 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(11)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Umělá květina Lavender
Ø 16 cm, výška 17,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Sáček na sbírání mušlí
(4)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
59
60
61
...
94
Načíst další