Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 495 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Kyoto White
25x48 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x15
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Prague
23x32 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Prague
32x42 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, černý, na fotku 15x21
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Venezia
19x24 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Prague
32x42 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Kyoto White
29x53 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(44)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Styler
Rámeček Kyoto Black
25x48 cm, na zeď, černý/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, hnědá, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Utěrka
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, s příměsí lnu, bílý, 50x70 cm
(2)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Ručník Light Grey
Vaflový, s příměsí lnu, světle šedý, 50x70 cm
(13)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Melange
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Tie Dye
Lněná, bílá/modrá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Mustard
Lněná, žlutá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Mioli Decor
Dětský úložný box
Látkový, s puntíky, růžový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy Mini
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
268 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
387 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(12)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětská lahev Iconic
Plastová, 500 ml
(12)
Skladem
406 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
429 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
67
68
69
...
94
Načíst další