Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 908 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
692 Kč
s kódem
814 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, v mentolové barvě
(33)
Skladem
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
678 Kč
s kódem
798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na květiny Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
2 039 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Zrcadlo Viva
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 18,5x23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 244 Kč
s kódem
1 463 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Šperkovnice Rin
Dřevěná/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
871 Kč
s kódem
1 025 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, tmavě modrá
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
678 Kč
s kódem
798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Černý, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
676 Kč
s kódem
795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
450 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý/v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
s kódem
823 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nerezové oceli
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 016 Kč
s kódem
1 195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Vývrtka BarStar
Plastová
(9)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x12 cm, výška 14,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
634 Kč
s kódem
746 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Balvi
Šperkovnice Wood
Dřevěná/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Béžový, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm
(9)
Skladem
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Bílý, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
676 Kč
s kódem
795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
634 Kč
s kódem
746 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Plastový, béžový, 25x12 cm, výška 12 cm
(7)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na květiny Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 978 Kč
s kódem
2 327 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, tmavě modrý
(37)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Šperkovnice Rin
Dřevěná/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(9)
Skladem
871 Kč
s kódem
1 025 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Panther
Dřevěná/kovová/látková/plastová, vhodný věk 10m+
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Mazlicí hračka Julius
Z Bio bavlny, praní na 30 stupňů
(3)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Goose
Dřevěná, vhodný věk 10m+
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Závěsná hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Dětská osuška s kapucí Pomme des Bois
Bavlněná, krémová, 80x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Maňásek Albert
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kare Design
Dekorační polštář Densa
Bavlněný, světle zelený, se snímatelným potahem, 35x60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 495 Kč
s kódem
1 759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(11)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Skladem
418 Kč
s kódem
492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartonový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(4)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(6)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartonový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(6)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Boles d'olor
Interiérová vůně Soleil de Provance
S vůní levandule, 100 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
1
...
184
185
186
...
269
Načíst další