Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 963 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Melissa
Bílý, z masivního dřeva, do zásuvky, 47x5x36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Toom
Bílá, papírová, do zásuvky, 30x14x99 cm
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lubeck
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 28x14,5x21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 665 Kč
s kódem
1 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Bridge
Červený, z borovicového dřeva, do zásuvky, 47x5x36 cm
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Plastová, LED, na baterky, 24x15x32 cm
(3)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Melissa
Šedý, z masivního dřeva, do zásuvky, 47x5x36 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Sombra
Bílá, papírová, do zásuvky, ø70x20 cm
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Clara
Vínová, papírová, do zásuvky, 45x20x65 cm
(1)
Skladem
927 Kč
s kódem
1 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x14x55 cm
(6)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Nightfall
Černý, z masivního dřeva, do zásuvky, 62x7x40,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bobo
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, 32x6,5x33 cm
Skladem
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy Mini
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
221 Kč
s kódem
260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(12)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy L
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
638 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lahev Iconic
Plastová, 500 ml
(12)
Skladem
292 Kč
s kódem
344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(10)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
375 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, černý, počet lahví 12, černý, šířka 30 cm, výška 46 cm, hloubka 18 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 184 Kč
s kódem
2 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet lahví (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Ruhla
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, se snímatelným potahem, 30x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Sakala
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Soška Gouya
Mramorová, 25x11 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 048 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, černý, počet lahví 20, černý, šířka 48 cm, výška 52 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
3 527 Kč
s kódem
4 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet lahví (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Ruhla
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Květináč Tarifa
Bez odtokového otvoru, výška 17,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Stojan na květiny Retiro
Kovový, ø 30 cm, výška 60,5 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Sošky v sadě Cyclists
2 ks, kovové, 24x18 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 133 Kč
s kódem
2 509 Kč bez kódu
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Soška Face
Kovová, 23x11 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 388 Kč
s kódem
2 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Zrcadlo Riesco
Kosmetické, ø 24 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 478 Kč
s kódem
1 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Orangery
Keramická, béžová, ø 14,5 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Holmegaard
Lucerna Design with Light
Skleněná, ø 16 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 090 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Holmegaard
Váza Forma
Skleněná, 10,5x10,5 cm, výška 20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Signature
Ručně malovaná, keramická, bílá/modrá, ø 16,5 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 498 Kč
s kódem
1 762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
601 Kč bez kódu
301 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(5)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
203
204
205
...
271
Načíst další