Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 971 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě It's My Birthday
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(5)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Pikkukellukka
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Love You
20 ks, papírové, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Sölveig
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
179 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(7)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Mohana
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Holly Flower
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
IHR
Dekorační polštář Holly Flower
Z bio bavlny, šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Birthday Wish
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(4)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Narma
Dětský koberec Kids Buddy
Syntetický, oranžový/hnědý, 70x110 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 32x140 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
522 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
522 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
387 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Södahl
Povlečení Clear
Na jednolůžko, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, zelené/světle zelené, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Södahl
Župan Cosy
Velikost L/XL, oranžový/hnědý
Skladem
Poslední kousek
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
912 Kč
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Skladem
912 Kč
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Qwetch
Termohrnek Originals
470 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace Mountains
Bílá, keramická, LED, na baterky, 6x10x12 cm
(7)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícny v sadě
3 ks, z umělého kamene
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční dekorace
Ø 16 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Gril Royal Partner
Na dřevěné uhlí
(21)
Skladem
Poslední kousek
3 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Rukavice na grilování Heat Grip
(21)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Litinový tál Litina
Kovová, výška 7,5 mm
(25)
Skladem
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Bosa
Na dřevěné uhlí, ø 26 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
624 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Kámen na pizzu Pizza
Z umělého kamene
(9)
Skladem
Poslední kousek
381 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Ohniště Cube
Nerezové, 40x35 cm, výška 74 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 926 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí
(2)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Saket
Kovová, černá, nosnost 120 kg, šířka 148 cm, hloubka 55 cm, výška 96 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 612 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Skládací kempingová židle Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Talin
Kovová, šedá, nosnost 160 kg, šířka 111 cm, hloubka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
3 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Narvi
Kovová, černá, nosnost 150 kg, šířka 63 cm, hloubka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
208
209
210
...
271
Načíst další