Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 945 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Cats
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(35)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Dogs
Bavlněná, modrá
(57)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Beside the Seaside
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
318 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Spotty Dotty
Bavlněná, bílá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(21)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Spotty Dotty
Bavlněná, zelená/modrá/růžová
(10)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Podsedák Hummingbirds
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(8)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(17)
Skladem
Poslední kousek
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
349 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
454 Kč
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(47)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Butter Kings
Dětský polštářek Little Mouse
Se snímatelným potahem, z bavlněného saténu, bílý/růžový/šedý, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Wine Lover
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zahradní taburet Stay
Světle šedý, výška 32 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Zahradní taburet Stay
Tmavě šedý, výška 32 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Zahradní taburet Stay
Šedý, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Osuška Caro
Vaflová, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 396 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Caro
2 ks, vaflové, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
224 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 11 cm, výška 21 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, bílá, ø 8 cm, výška 13 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
891 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13 cm, výška 25 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 123 h, ø 10 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 83 h, ø 10 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
234
235
236
...
270
Načíst další