Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 971 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(43)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Cluse
Hodinky Le Couronnement
Dámské
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Cluse
Hodinky Le Couronnement
Dámské
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tištěný, skleněný
(22)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 059 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tištěný, na plátně
(175)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, tištěný, s rámem/skleněný
(22)
Doručíme od 18. 11. 2026
3 869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Sicilia
Stojací, 46x146 cm
(111)
Skladem
Poslední kousky
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Zrcadlo Sicilia
Stojací, 46x146 cm
(143)
Skladem
2 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Zrcadlo Sicilia
Stojací, 46x146 cm
(88)
Skladem
Poslední kousky
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Wenko
Stojan na víno Norway
Dřevěný, počet lahví 12
(224)
Skladem
Poslední kousky
412 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Zig Zag
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Sanga
9 ks, skleněné
(3)
Skladem
Poslední kousky
921 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sklenice v sadě
2 ks, 220 ml
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, krémový, výška 2 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Flexa
Dětské nástěnné svítidlo Monty
Bílé, kovové, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí, ø17x42 cm
Skladem
Poslední kousek
4 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Vegetables
Vhodný věk 3+
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátně
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátně
(18)
Skladem
Poslední kousek
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bambum
Konvice na čaj Vogue
900 ml, se sítkem, skleněná, bílá/hnědá
(23)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Classic
Šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
568 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, tmavě šedé, 27x27 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Dakls
Drobná dekorace
Dřevěná, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Hrnek Happy Time
230 ml, keramický, bílý
(121)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Prostírání
Látkové, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
20x70 cm, 3 ks, tištěné, na plátně
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(111)
Doručíme od 3. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(115)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámem
(38)
Skladem
Poslední kousky
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, s rámem
(102)
Skladem
Poslední kousek
1 859 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Evila Originals
Cedule Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz The Starry Night – Vincent Van Gogh
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(85)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(130)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(210)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(303)
Skladem
Poslední kousky
760 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(402)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(58)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, hnědý/béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle zelený, 50x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, fialový, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(9)
Doručíme od 6. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, zelený, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
249
250
251
...
271
Načíst další