Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 989 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Skladem
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Germania
Podsedák
35x95 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Brandani
Difuzér Nonna Rosa
Objem 200 ml, výška 12 cm
(107)
Skladem
Poslední kousky
412 Kč
Do košíku
Do košíku
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 50x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 55x40 cm
(1)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pantone
Organizér Yellow 012
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Organizér Red 2035
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Pantone
Organizér Cool Gray 9
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Organizér Blue 2150
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Pantone
Organizér Black 419
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Hrnek Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, světle šedý
(10)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Pantone
Hrnek Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
529 Kč
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Šperkovnice LED Bien
Se zrcadlem, 9x36 cm, výška 120 cm
(122)
Skladem
Poslední kousky
3 939 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícen Glam
Na čajovou svíčku, kovový
(4)
Skladem
Poslední kousky
878 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Lotus
2 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 365 Kč
1 183 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Lotus
2 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Skladem
2 919 Kč
1 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Zrcadlo Hall
Nástěnné, ø 50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
3 759 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Tepovač koberců Teko
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Teploměr na víno Clever & More
(16)
Skladem
Poslední kousky
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Nálevka na víno se zátkou Vino
Z nerezové oceli
(3)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(5)
Skladem
1 056 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
39 x 16,5 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
39 x 16,5 cm, keramika
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 093 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
1 ks, ø 29,5 cm, keramika
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
33,5 x 24 cm, keramika
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 095 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
36 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ego Dekor
Lahev
1 l, skleněná
(16)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dmýchadlo
38x14 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zrcadlo Rusto
Venkovní, 69x88 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 937 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pěstírna Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, výška 17,5 cm
(26)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Plážová osuška Lama
Dětská, sametová, s potiskem, růžová, 75x150 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Obal na květináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
OYOY Living Design
Obal na květináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
OYOY Mini
Plyšová hračka Noah
Vhodný věk 0+, výška 64 cm, délka 27 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 470 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Alisa
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Perla
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, na knoflíky, luxusní, s květinovým vzorem, bílé, 200x220 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
2 969 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
252
253
254
...
271
Načíst další