Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 975 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Hrnek Louka
430 ml, porcelánový, bílý/fialový
(6)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Pekáč Litina
Z litiny, 26x26 cm, maximální teplota 250 °C
(5)
Skladem
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 120x170 cm
Skladem
Poslední kousky
1 432 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 100x150 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 968 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, krémový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, světle šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětská osuška Stranger Things
Bavlněná, červená, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
(1)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Batman "The Emblem"
Bavlněná, černá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
234 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícny v sadě Aster
2 ks, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousek
648 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícen Stons
Polyresinový
Doručíme od 23. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy
Se snímatelným potahem, zelený, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
Skladem
Poslední kousky
3 080 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Water Lily
Se snímatelným potahem, bavlněný, zelený, 60x60 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Vichy
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, se střední délkou vlasu, s třásněmi, zelený, 90x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy
Se snímatelným potahem, béžový, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
Skladem
Poslední kousek
3 080 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Swan
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, se střední délkou vlasu, krémový, 100x120 cm
Skladem
Poslední kousky
3 549 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
375 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Termoska To Go
500 ml, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Lahev To Go
500 ml, cestovní, skleněná, tyrkysová
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
393 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
335 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Termohrnek To Go
400 ml, černý
(1)
Skladem
375 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
327 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
455 Kč
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
258 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
22 x 22 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
200 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zrcadlo Libia
Kosmetické, 36x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 391 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, žlutá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zrcadlo Anera
Nástěnné, 95x108,5 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
4 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Slintáky v sadě Olna
2 ks, bavlněné, krémové/v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
600 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x35 cm
(2)
Skladem
1 078 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Lunver
Z žakáru, na zip, s geometrickým vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sošky v sadě Arif
2 ks, kamenné, 15x7 cm, výška 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 808 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dekorační tác Madlena
Kamenný, ø 18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Junie
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
56
57
58
...
271
Načíst další