Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 898 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, bílý, 30x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(542)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 50x70 cm
(542)
Skladem
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, světle červený, 50x100 cm
(542)
Skladem
285 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě modrý/šedý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Figura
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě modrá/šedá, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelená/modrá, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, hnědé, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě modré/šedé, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Soft
2 ks, froté, z bio bavlny, tmavě zelené/modré, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Santos
Z recyklované bavlny, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Skladem
506 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
149 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Izmir
Z recyklované bavlny, modrá, 130x180 cm
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Stojan na květiny Rabo
Kovový, 25x60 cm, výška 80 cm
Skladem
Poslední kousky
2 050 Kč
s kódem
2 412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, šedá/béžová, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 546 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Kobe
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, šedý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Svícen Hurricane
Skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Umělý olivovník
22,5x36,5 cm, výška 61 cm
Skladem
Poslední kousky
765 Kč
s kódem
900 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, krémová, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Šperkovnice Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
432 Kč
s kódem
508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dekorační polštář Handloom
Bavlněný, khaki, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětská tapiserie Dogs
Praní na 30 stupňů, výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
2 313 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Hyde Park
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, zelený/krémový, 90x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 944 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
94
95
96
...
269
Načíst další