Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 029 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, růžový/béžový, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlněná, s pruhy, v levandulové barvě/krémová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Altea
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 55x40 cm
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek XL
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, fialový
(1)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Disco Cherries Stripes
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Karo
V leskle stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Safari
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, modrý, 137x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Leitz
Nastavitelná podložka ke klávesnici WOW
Plastová, 44x7 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, bílé, 230x220 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kindsgut
Dětská lahev Dachshund
Tritanová, tyrkysová, 400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Design Letters
Hrnek A-Z
250 ml, porcelánový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (2)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
108
109
110
...
189
Načíst další