Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 102 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Louis
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 20x25
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Hasham
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
627 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Trick or Treat
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, černé, 200x200 cm
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Leopold Vienna
Moka konvička Moshi
400 ml, kovová, šedá
Skladem
Poslední kousky
820 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 220x240 cm
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Dětský hrnek Apple
Silikonový, zelený
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
My House
Přehoz Biana
Šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Light Green 578
375 ml, porcelánový, světle zelený
(158)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Iglou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 12 cm, délka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
982 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Winter
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní kardamomu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, fialový
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Boles d'olor
Vůně do auta Soleil de Provence
S vůní levandule
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Cinnamon & Apple
Vonná, sojová, s vůní skořice/s vůní jablka, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Mepal
Dětské prostírání Little Farm by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
408 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Dakls
Lucerna
Kovová, ø 15 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, bílý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sass & Belle
Dětský hrnek Dog
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 90x150 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Povlečení Helena
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, antracitové, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tmavě modré, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Orion
Hrnek Verde
310 ml, skleněný, zelený
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Světelná dekorace AstraGlass Galaxy Breeze
V tmavě přírodní barvě, z ořechového dřeva, LED, přenosná, na USB, s možností volby barvy, ø8x9 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 230x220 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 160x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Fabius
Kovový, 35,5x17 cm
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Wendy
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Fiesta
Černý, plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, IP44, délka 360 cm
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Catherine Lansfield
Povlečení Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, kostkované, žluté, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská termoska Meadow Flowers
Kovová, bílá/modrá, 560 ml
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Maxima
510 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Silvia
2 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
135
136
137
...
190
Načíst další