Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Zrcadlo Suds
Kosmetické, ø 13 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětský batoh City Go Big
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, žlutý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Ombre Butterflies
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Reality
Dětská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Frilled Christmas Tree
S vánočním motivem, tmavě zelený/v přírodní barvě, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Běhoun na stůl Merry Christmas
S vánočním motivem, s potiskem, 45x140 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed Herringbone
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 22. 10. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tartan Teddy Bear
S vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
788 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, růžové, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Tartan Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/tmavě zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v hořčicové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
595 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na jednolůžko, na knoflíky, červené/bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Jerry Fabrics
Povlečení Perníček
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, 200x140 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Cloud
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Pantone
Hrnek Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, bílá, papírová, LED, na baterky, s časovačem, 14x12x20 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Mia
Bílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 16x8x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
545 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
173
174
175
...
190
Načíst další