20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 044 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Magical Unicorn
Vhodný věk 3+
(405)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Rainbow Unicorn
Kameninová, 12x20 cm, výška 18 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly L
Plastový, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(71)
Skladem
491 Kč
s kódem
614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Cats Invasion
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 200x220 cm
(65)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(246)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, šedý, 25x25 cm, výška 18 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
626 Kč
s kódem
783 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dřevěná hračka Floating Ball Game
Dřevěná, vhodný věk 3+
(230)
Skladem
Poslední kousky
134 Kč
s kódem
168 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
641 Kč
s kódem
801 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x12,5 cm, výška 18 cm
(107)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hloubka (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Femme
Na kosmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Done by Deer
Závěsná hračka Elphee
Vhodný věk 0+
(102)
Skladem
Poslední kousek
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Farmers Kitchen
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(92)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 635 cm
(132)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
310 ml
(66)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(66)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(234)
Doručíme od 3. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(279)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 25x25 cm, výška 18 cm
(99)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, šedobéžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(80)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potiskem, bílý, ø 24 cm, výška 27 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
775 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, modrá, 500 ml
(79)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle modrý, 20x10 cm, výška 7 cm
(106)
Skladem
Poslední kousky
304 Kč
s kódem
380 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, šedý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(96)
Skladem
Poslední kousek
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(174)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(47)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Forma na chleba Chléb
33 x 16 cm, keramika
(157)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Libellules
350 ml
(273)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
142 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(402)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 135x200 cm
(174)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Doručíme od 3. 11. 2026
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
377 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
24x28 cm, výška 23 cm
(175)
Skladem
477 Kč
s kódem
596 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 547 ml, na whiskey
(75)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
5 ks, bavlněné, růžové/šedé, 50x70 cm
(267)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
74 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Alhambra
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(116)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(60)
Skladem
357 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(169)
Skladem
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
189
Načíst další