Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 083 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Leggy
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 16 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 110x160 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, modré, 90x200 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Šedý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x4,5x28 cm
(14)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 70x150 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(15)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "bubbles"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, světle modré, z mikrovlákna, 140x200 cm
(20)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 135x200 cm
(16)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, modrá, 150x200 cm
(20)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 180x220 cm
(19)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Elektrický svícen Hanna
Červený, z masivního dřeva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(44)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(8)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Hrnek Geo
450 ml, skleněný, na latte
(8)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Billie Eilish
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 200x140 cm
(8)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby's Dollhouse
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Gelová pera v sadě Star Wars
4 ks
(8)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, 33x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Meadore
Zelený, 170x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Hrnek Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Skladem
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Feuille
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Dekorační polštář Snowflake Frost
Bavlněný, s vánočním motivem, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, ø 180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Tower
Kosmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručíme od 14. 10. 2026
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 200x200 cm
(9)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bluey "Beach"
Bavlněná, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
284 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v petrolejové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
29
30
31
...
190
Načíst další