20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 045 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Mandala Tiles
4 ks, na zip, patchwork, 45x45 cm
(230)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Magical Unicorn
Plastová/tritanová, modrá, 500 ml
(90)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 45x45 cm
(203)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Caddy
Plastový, bílý, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Skladem
590 Kč
s kódem
738 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
24x12 cm, výška 24 cm
(67)
Skladem
Poslední kousek
674 Kč
s kódem
843 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, šedý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Happy Time
230 ml, keramický, bílý
(121)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 20x10 cm, výška 7 cm
(150)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
332 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 16 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
592 Kč
s kódem
740 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, na knoflíky, zelené/modré, 135x200 cm
(198)
Skladem
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Difuzér Nonna Rosa
Objem 200 ml, výška 12 cm
(107)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Girl L
Plastový, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
497 Kč
s kódem
621 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Conceptum Hypnose
Dětský koberec Unicorn
Syntetický, se střední délkou vlasu, 100x160 cm
(80)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
331 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Drobná dekorace Service Bell
Kovová, ø 9 cm, výška 6 cm
(104)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 19x16 cm, výška 16 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 200x200 cm
(135)
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Ambiance
Dětská samolepka Giant World Map
Na zeď, 120x150 cm
(261)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(184)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na víno Norway
Dřevěný, počet lahví 12
(224)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Drobná dekorace Keys
Kovová, 4x9 cm, výška 22,5 cm
(140)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(48)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Skladem
277 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Versailles
200 ml, na víno
(132)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(115)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětské samolepky v sadě Night Sky
30 ks, svítící, na okno/na zeď, 13x17 cm
(293)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(303)
Skladem
Poslední kousky
608 Kč
s kódem
760 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Long Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(178)
Skladem
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(47)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Alu
18 ks
(51)
Skladem
Poslední kousek
935 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zouvák na boty
Kovový, 17x37 cm, výška 10 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, žlutá/oranžová, 150x200 cm
(134)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(42)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
290 ml
(46)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Deka Throw
Šedá, 130x160 cm
(180)
Skladem
486 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Konvička na zalévání Flamingo
Plastová, 1,5 l
(131)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 180x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(195)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 25x25 cm, výška 18 cm
(32)
Skladem
675 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
1
2
3
4
5
...
189
Načíst další