Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 107 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(7)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Konvička na zalévání Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreslící tabulka Space Age
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Květináč
Ø 35,5 cm, výška 15,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Dětské noční světlo Bunny
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 9x9x20 cm
(4)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
House Nordic
Dekorační tác Travertine
Kamenný, 15x30,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(4)
Skladem
617 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Deka Ziggy
S příměsí bavlny, krémová, 125x150 cm
(4)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x19 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Helira
Bavlněný, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, 135x200 cm
(4)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Povlečení Yachtclub
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s pruhy/s potiskem, bílé/modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Ringo Restore Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Forma na pečení
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Gutte
Černá/béžová, 130x160 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada Weaving Loom Set
Vhodný věk 6+, BPA free
(4)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kuželky Skittles Set
(4)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, v cihlové barvě, 180x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rex London
Konvička na zalévání Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, růžové, 90x190 cm
(4)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Skladem
122 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní zápich Leaf
Kovový, výška 83 cm
(4)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(4)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Skladem
643 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Piny
2 ks, kovové, ø 16 cm, výška 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, šedý, 180x220 cm
(4)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nerezové oceli, červená
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/růžové, 40x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (7)
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 39,5x39,5 cm
(4)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
488 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
51
52
53
...
190
Načíst další