20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 034 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá/černá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručíme od 14. 10. 2026
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(24)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
752 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Na baterky, kovová, šedá, šířka 8 cm, délka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
73 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(111)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 5, černý, šířka 24 cm, výška 44 cm, hloubka 9 cm
(52)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, bílá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy Bear
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
228 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Abstract Face
400 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Lucerna
Kovová, ø 10 cm, výška 13 cm
(51)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 855 cm
(34)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
s kódem
888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Do zásuvky, stolní , dřevěná/papírová, bílá, ø 45 cm, šířka 21 cm, výška 64 cm
(55)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(55)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(48)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
683 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
24x33 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(36)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(54)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, bílé, 180x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, šedý, počet lahví 30, šedý, šířka 50 cm, výška 68 cm, hloubka 26 cm
(102)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
33,5x33,5 cm, výška 9 cm
(42)
Skladem
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Scatter Butterfly
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové/světle šedé, 135x200 cm
(76)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
8
9
10
...
189
Načíst další