Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 489 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
14,5x17,5 cm, výška 14 cm
(123)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, modré, 390 ml
(41)
Skladem
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Esschert Design
Sada náčiní na grilování
4 ks, nerezová
(33)
Skladem
Poslední kousky
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Zrcadlo Paris
Nástěnné, 47x147 cm
(38)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Bianca
Povlečení Winter Scene
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, šedomodré, 135x200 cm
(21)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
19,5x18 cm, výška 91 cm
(101)
Skladem
568 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá/černá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Doručíme od 14. 10. 2026
651 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(24)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Na baterky, kovová, šedá, šířka 8 cm, délka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
73 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(111)
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Urla
Prošívaný, béžový, 200x220 cm
(157)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Circus Filament
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 855 cm
(35)
Skladem
1 869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Barona
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
(52)
Skladem
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 5, černý, šířka 24 cm, výška 44 cm, hloubka 9 cm
(52)
Skladem
550 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bonami Essentials
Slunečník Sun
Černý, naklápěcí, kulatý, ø 300 cm, výška 230 cm
(52)
Skladem
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, bílá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, šedý, 260x280 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy Bear
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
285 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Pine Cones
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 55x55 cm
(69)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(225)
Skladem
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Abstract Face
400 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Esschert Design
Lucerna
Kovová, ø 10 cm, výška 13 cm
(51)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, světle šedé, 135x200 cm
(125)
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 855 cm
(34)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Native Natural
Deka Merino
Vlněná, béžová, 130x170 cm
(53)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Trace
Prošívaný, šedý, 200x220 cm
(83)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Do zásuvky, stolní , dřevěná/papírová, bílá, ø 45 cm, šířka 21 cm, výška 64 cm
(55)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(55)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Skladem
249 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(48)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
10
11
12
...
240
Načíst další