Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 480 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essential
3 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x48 cm
(3)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roger la Borde
Zápisníky Sunday Morning
64 str., formát A6, bez potisku/linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Costa
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, béžové, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Organo
Šedý, kovový, do zásuvky, 17x4x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 563 Kč
s kódem
1 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Antracitový, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Rex London
Vyškrabávací obrázky Space Age
(3)
Skladem
Poslední kousek
190 Kč
s kódem
224 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
2 ks, kovová, 2x9,5 cm, výška 31 cm
(3)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 135x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, bílé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tuana
6 ks, 320 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
s kódem
294 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, v lososové barvě/šedé, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, kov
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
55x45 cm, na zeď, plastový, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(8)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Macralina
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Damask Jacquard
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s ornamentem/orientální, béžové, 135x200 cm
(4)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 21 cm, výška 21,5 cm
(4)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, růžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Foliage
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, béžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle hnědý, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, koňakově hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Svícen Glam
Na čajovou svíčku, kovový
(4)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, ø 180 cm
(4)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x70 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Diva
Oranžová, papírová, ø60x20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Gizmo
Sáňkovací talíř Supernova
(4)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, světle hnědý
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Sym
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, béžové, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
(5)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá rostlina Orchid
Ø 11 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s geometrickým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Beside the Seaside
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
IHR
Hrnek Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, černé, 200x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklované bavlny, zelená/krémová, 130x160 cm
(2)
Skladem
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Lemon
Bavlněný, se snímatelným potahem, 35x50 cm
(2)
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Vivielle
S příměsí bavlny, 130x160 cm
(2)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
100
101
102
...
240
Načíst další