Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 437 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sunnylife
Vodní pistole Dolphin
(1)
Skladem
Poslední kousky
341 Kč
s kódem
401 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Fairytale
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, fialový
(1)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tištěný, s rámem/na plátně
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Eva Solo
Sklenička
240 ml, na likér
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, modrý, 220x230 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, růžový/béžový, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 55x40 cm
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Osuška Gobo
Froté, bavlněná, s pruhy, v levandulové barvě/krémová, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Altea
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek XL
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zrcadlo Marco
Nástěnné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 069 Kč
s kódem
1 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský hrací koberec Vintage World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Disco Cherries Stripes
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Reality
Dětská lampička Karo
V leskle stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Safari
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sunnylife
Plážová osuška Summer Games
S geometrickými vzory, bílá, 90x160 cm
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé, 200x220 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Gril
Na dřevěné uhlí, ø 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Diagonal
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/s pruhy, khaki, 70x133 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
132
133
134
...
239
Načíst další