Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 434 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sunnylife
Plážová osuška Summer Stripe
Bavlněná, s pruhy, modrá, 90x175 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Cestovní hrnek
340 ml, skleněný, tmavě šedý
(1)
Skladem
Poslední kousek
514 Kč
s kódem
605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Deka
Z mikroplyše, růžová, 220x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 342 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Svícen Morita
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Wallity
Obrazy v sadě Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Panther
Dřevěná/kovová/látková/plastová, vhodný věk 10m+
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Do postýlky, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 120x150 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Rex London
Káča v sadě
3 ks, dřevěné
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení WTP "Birthday party"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Design Letters
Mikrotužka
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Mountains
29x41 cm
(1)
Skladem
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Triangle
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Winston
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Element
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Soška Arif
Kamenná, 18x6 cm, výška 20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
RecentToys
Desková hra The Big Five - Dice
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Design Letters
Dětská jídelní sada A-Z
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Bryndák
Mušelínový, šedý, s puntíky
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
RecentToys
Desková hra The Big Five - Cards
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, slonovinový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Komodo Beach
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Havana
Bavlněná, hnědá
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Geese
Zrcadlo
Nástěnné, s dřevěným rámem, 22x62 cm
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
20x25 cm, stojací/na zeď, plastový, bílý, na fotku 13x18
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Solange
Sametový, béžový, 240x260 cm
(1)
Skladem
1 372 Kč
s kódem
1 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Hudební hračka Harmonica Wild Wonders
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, z bavlny Renforcé, kostkované, bílé/šedé, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Green Neighbourhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, zelený, ø 120 cm
(1)
Skladem
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Marcus
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Modern Cuckoo
12x6 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 228 Kč
s kódem
1 445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
1
...
148
149
150
...
239
Načíst další