Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 576 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(44)
Doručíme od 6. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Viktoria Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(18)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEIFHEIT
Vysavač na okna Window Cleaner 51000
(18)
Skladem
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, žlutá, 150x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(18)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Hanse Home
Dětský hrací koberec Sweet Town
Syntetický, s nízkým vlasem, růžový, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
20x26 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(18)
Doručíme od 18. 11. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 70x150 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, červený, 50x100 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Truhlík
Dřevěný, 39x59 cm, výška 25 cm
(67)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Zrcadlo Jyvaskyla
Nástěnné, 60x86 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
1 517 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Umbra
Koupelnový organizér Glam
Na kosmetiku, plastový, bílý, 27x18 cm, výška 25 cm
(20)
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Long Leaves
4 ks, na zip, 55x55 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
Oblíbené
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, krémový, výška 2 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svíčka Fraga: Fig
Vonná, sojová, s vůní fíků, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Lékué
Formy na pečení v sadě Essential
3 ks, silikon
(20)
Skladem
Poslední kousek
1 125 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Železniční dráha
Vhodný věk 3+, 26x70 cm
(123)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát London
30x40 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Pure
Prošívaný, zelený, 200x220 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Scandinavian Mountains
Na zeď, 110x55 cm
(86)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Baze
Plastový, LED, na baterky, délka 190 cm
(50)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(32)
Skladem
1 265 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(22)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Tescoma
Forma na chleba Delicia
30 x 13 cm, keramika
(22)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Paris
Nástěnné, 47x147 cm
(30)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 15 cm, výška 14 cm
(41)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
20x70 cm, 3 ks, tištěné, na plátně
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Sponge Bob
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(24)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Vázy v sadě Hammershøi
3 ks, keramické, bílé, ø 5 cm, výška 8,5 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
1 443 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 180x200 cm
(28)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Oblíbené
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Ronda
Prošívaný, žlutý/bílý, 220x240 cm
(24)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, růžový, 30x50 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(46)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Balvi
Popelník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Skladem
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Eydis
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(15)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
15
16
17
...
242
Načíst další