Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 526 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Anniversary
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Romeo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Fairytale
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Missy
500 ml, keramická, růžová
Doručíme od 20. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Doodle
2 ks, polyresinové
Doručíme od 26. 10. 2026
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, béžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
OYOY Mini
Dětský příbor Mellow
3 ks, ze silikonu, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Skladem
1 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, světle modré
Skladem
Poslední kousky
1 434 Kč
359 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x30 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solina
Oranžová, papírová, do zásuvky, 35x14x63 cm
(3)
Skladem
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 140x190 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Deka Nulina
Hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Lazy Sunday
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, modrý, 30x50 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
OYOY Mini
Dětské nástěnné svítidlo Rainbow
Krémové, silikonové, LED, do zásuvky, 24x6x19 cm
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, tmavě hnědé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
PT LIVING
Obal na květináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
710 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Kolotoč nad postýlku Dott
Závěsný, dřevěný/látkový, ø 20 cm, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Zrcadlo Kennelly
Nástěnné, 50x80 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, tmavě fialové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, černý, 50x50 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, zelené, 230x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
206
207
208
...
241
Načíst další