Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 487 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, světle růžový, 90x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, bílý
Doručíme od 16. 10. 2026
1 959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Riviera Tiles
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, zelený, 137x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Strawberry Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Styler
Tabule Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 10x15
(70)
Doručíme od 18. 11. 2026
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
Kave Home
Podsedák Joncols
Venkovní, 41x43 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 191 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, červený/tmavě zelený, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Počet kusů (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 10 cm, výška 120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 11 cm, výška 21 cm
(25)
Doručíme od 19. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Novinka
Styler
Tabule Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Z kameniny, ve stříbrné barvě, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Gino
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, hnědý, 89x120 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Elodie
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, v terakotové barvě, 75x120 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Svícen Magan
Na čajovou svíčku, kamenný
Doručíme od 4. 12. 2026
1 670 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
FD
Dětský koberec Soft
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 100 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Boyhood
Soška Admiral
Dřevěná, 14x5 cm, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premier Housewares
Nástěnná dekorace Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
129 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
1
...
229
230
231
...
240
Načíst další