Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 543 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
478 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(14)
Skladem
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 135x200 cm
(14)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámem
(14)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 90x200 cm
(14)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, světle modré, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x180 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Lahti
38x48 cm, na zeď, šedý, na fotku 30x40
(14)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
(22)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, černá, 150x200 cm
(44)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Z oceli, 28x59 cm, výška 58 cm
(18)
Skladem
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, béžová, 130x170 cm
(18)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Road Trip
Vhodný věk 3+
(18)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení LeBonom
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, bavlněné, světle žluté, 200x220 cm
(19)
Skladem
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 12,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, černý/šedý, 220x240 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(15)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, bílé, 200x200 cm
(15)
Skladem
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Medvídek "Cute"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(15)
Skladem
330 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, modré, 140x200 cm
(15)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
House Nordic
Obal na květináč
Ručně vyrobený, na bylinky, keramický, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 17,5 cm
(9)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 17 cm
(9)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Melisse
Béžový/ve zlaté barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, bílý
(9)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Rin
Dřevěná/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(9)
Skladem
1 137 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Keter
Zahradní taburet Cube
Tmavě šedý, výška 39 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 193 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Ignacia
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 15,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, šedý, 45x45 cm
(9)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 26 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Floret
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, modré, 240x300 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
La Rochére
Sklenice Tjo
100 ml, na whiskey
(9)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Hrnek Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Balls
Vhodný věk 5+
(9)
Skladem
Poslední kousek
240 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Rámeček Prisma
20x15 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(9)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Zápisník
(9)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
27
28
29
...
241
Načíst další