Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 546 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, růžová, 130x170 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, krémová, 150x200 cm
(18)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
401 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 240x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(10)
Skladem
880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Perfumed Prague
Svíčka #79 Black Currant
Vonná, sojová, s vůní černého rybízu/s vůní jedle, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(10)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(10)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vialli Design
Konvice na čaj Diva
1,5 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 135x200 cm
(10)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Dřevěný, bílý/v přírodní barvě, ø 20 cm, výška 50 cm
(10)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 30 cm, výška 15 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 114 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
HIP
Povlečení Egor
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, mandala/s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Černý, 30x20 cm, výška 23 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Cestovní polštářek
Modrý, 20x32 cm
(10)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Basel
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Face
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Deer
Ručně malovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, výška 7,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání
Plastová, 1,5 l
(10)
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zahradní zápichy v sadě Bell
3 ks, polyresinové, 6x7 cm, výška 38 cm
(10)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, antracitový, výška 2 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pantone
Hrnek Warm Gray 2
475 ml, porcelánový, bílý/šedý
(10)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Lékué
Set na přípravu makronek
31 x 18 cm, silikon
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 075 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Traditional
3 ks, bavlněné, světle hnědé, 50x70 cm
(10)
Skladem
279 Kč
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Butter Kings
Dekorační polštář They are Flying
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá/růžová, 50x70 cm
(10)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Doba hoření 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(10)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček London
28x37 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(10)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 150x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x240 cm
(10)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
Mijolnir
Přehoz Lotus
Bavlněný, béžový, 220x240 cm
(26)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, modré, 160x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
117 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
29
30
31
...
241
Načíst další