Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 543 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Native Natural
Deka Leaf
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikon
(5)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Neon Angel
Černá, kovová, LED, zapichovací, na baterky, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, žluté, 90x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Organizér Orange 021
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Velikost polštáře (2)
Premium
Remundi
Držák na grilovací náčiní
Ocelový
(5)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Kupol
Hnědá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Boltze
Svícen Windlight Beads
Skleněný
(5)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelný řetěz
Bílý, plastový, LED, na baterky, délka 220 cm
(5)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace
Zelená, keramická, LED, na baterky, 10x8x16,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(5)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Pantone
Hrnek Light Yellow 600
375 ml, porcelánový, světle žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Styler
Rámeček Floryda
53x73 cm, na zeď, černý, na fotku 50x70
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 230x220 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, vínové/šedé, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, zelené/šedé, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Bianca
Povlečení Oxford Lace
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé/béžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Milieu
Lněný, na zip, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, tmavě šedá, 130x160 cm
(7)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(7)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Konvička na zalévání Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreslící tabulka Space Age
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Květináč
Ø 35,5 cm, výška 15,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Cotton Sateen
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, bílé, 200x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bamby
6 ks, froté, s příměsí bambusu, béžové, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 113 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Dětské noční světlo Bunny
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 9x9x20 cm
(4)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 180x220 cm
(4)
Skladem
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Modest
Na vatové tampony, skleněný, hnědý, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(4)
Skladem
617 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Deka Ziggy
S příměsí bavlny, krémová, 125x150 cm
(4)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x19 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Helira
Bavlněný, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, 135x200 cm
(4)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Povlečení Yachtclub
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s pruhy/s potiskem, bílé/modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Nori
Prošívaný, s beránkem, krémový, 220x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
241
Načíst další