Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 496 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, krémové, 140x200 cm
(9)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na patentku, bavlněný, světle hnědý, 140x200 cm
(9)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Přehoz Waffle
Bavlněný, světle hnědý, 220x240 cm
(5)
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 180x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Trudy
Kameninový
(5)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, béžový, ø 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
My House
Povlečení Naomi
Na jednolůžko, na zip, krepové, světle šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrátový
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Rachel
4 ks, na zip, s potiskem, 55x55 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Antartic
Hnědá, 10x80 cm
(5)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
23x32 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Wild Life
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, modré, 140x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A6, linkovaný
(5)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Běhoun na stůl
S vánočním motivem, 32x85 cm
(5)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Tri
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, na baterky, s časovačem, délka 160 cm
(5)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Autumn
Na jednolůžko, teplé, na zip, bílé, flanelové, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 23. 10. 2026
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Deka Carved Fur
Z mikroplyše, šalvějově zelená, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Egyptian Cotton
Na jednolůžko, na knoflíky, z egyptské bavlny, bílé, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Funny Dots
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 160 cm
(10)
Skladem
1 535 Kč
s kódem
1 806 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Krémový, 180x220 cm
(11)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Stella
Nástěnné/stojací, 40x150 cm
(3)
Skladem
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Cotton House
Povlečení Leopold
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/s potiskem, 140x200 cm
(3)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 120x170 cm
(3)
Skladem
762 Kč
s kódem
897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Olica
Bavlněný, červený, 40x60 cm
(3)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(3)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(3)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Lilibelle
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Hugs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Vibrato
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku/otočný, bambusový, v přírodní barvě, ø 20 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 057 Kč
s kódem
1 244 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, šedý/ve zlaté barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
PT LIVING
Dekorační tác Pure
Kovový, ø 39,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
506 Kč
s kódem
595 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/béžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(3)
Skladem
1 217 Kč
s kódem
1 432 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 18x40 cm, tepelná odolnost 250 °C
(3)
Skladem
Poslední kousek
162 Kč
s kódem
190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 315 ml, na koktejly
(3)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
79
80
81
...
240
Načíst další