Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 498 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(7)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Blomsterbergs
Nůž k nařezávání chleba Nature
Na pečivo, rukojeť: dřevo
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
485 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, zelený, na fotku 15x21
(7)
Doručíme od 18. 11. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, růžový
(13)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, šedá
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sass & Belle
Obal na květináč Leggy
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 16 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(15)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, modrá, 150x200 cm
(20)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 180x220 cm
(19)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Rex London
Cestovní hrnek Sausage Dog
350 ml, z nerezové oceli, krémový
(8)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Vialli Design
Hrnek Geo
450 ml, skleněný, na latte
(8)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby's Dollhouse
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Gelová pera v sadě Star Wars
4 ks
(8)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, 33x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Pantone
Hrnek Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Skladem
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Feuille
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, ø 180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bluey "Beach"
Bavlněná, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
284 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v petrolejové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
Skladem
391 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(9)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, zelený, na fotku 21x30
(9)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Béžový, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm
(9)
Skladem
373 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 390 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Lemons
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(9)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Švihadlo
(9)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, na latte, černý
(9)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
15
16
17
...
94
Načíst další