Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 496 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Skladem
355 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Homestead
Bavlněná, světle modrá, 19x31 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol "Pawsome friendships grow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(6)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na psací potřeby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Tabule Week Planner
Magnetická, 30x42 cm
(6)
Skladem
326 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(6)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Skladem
319 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na chleba Grande
27,5 x 15 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Hrnek Poterie
380 ml, keramický, v cihlové barvě/béžový
(6)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Soft
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
355 Kč
178 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Solea
Bílý/hnědý, ø 180 cm
(6)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Obal na květináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorem, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Utěrka World Map
Bavlněná, světle zelená, 50x70 cm
(6)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, světle šedá, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Metaltex
Stojánek na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Glitzy Sequin
Z mikrosaténu, šedý, 43x43 cm
(6)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Sölveig
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(6)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ubrus Belflor
Bílý/ve zlaté barvě, 150x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, vínový, 145x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Balvi
Zarážka na knihy Little Red
Kovová
(6)
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, khaki, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Printintin
Plakát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Malmo
47x57 cm, na zeď, bílý, na fotku 40x50
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, světle růžová
(16)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(7)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
388 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Purple"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(7)
Skladem
380 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
17
18
19
...
94
Načíst další