Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 492 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
knor
Tabule
40x30 cm
(10)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Melisandre
Bílý/zelený, ø 180 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(13)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bunnies
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(12)
Skladem
296 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Penguin
Plastová, 1,4 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, světle modré, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Artchic
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(11)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
386 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 12 ks
Ego Dekor
Svíčky v sadě Silea
12 ks, čajové, doba hoření 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, oranžová, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Tropical Leaves
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Traingle
Plastové, s geometrickým vzorem, 30x45 cm
(10)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Interiérová vůně #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, 200 ml
(5)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Sylvia
Bavlněný, na zip, s ornamentem, 40x40 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Ilies
S příměsí bavlny, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Rex London
Lahev Wild Flowers
500 ml, z nerezové oceli, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Hrnek Xmas Tree
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Hrnek Snowman
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 35x24 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
492 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Annli
Šedá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
485 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška 101 Dalmatians "Lucky"
Bavlněná, černobílá, 70x140 cm
(5)
Skladem
267 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(5)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Kasička Forest Fable
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Renata
Jutové, mandala, ø 38 cm
(5)
Skladem
151 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Pennie
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(5)
Skladem
228 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Rámeček Prague
17x23 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
1
...
19
20
21
...
94
Načíst další