Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 493 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
205 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(6)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(6)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Odžmolkovač
Šedý
(6)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Dr. Oetker
Forma na chleba White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, tmavě růžový, 750 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork/s ornamentem, 45x140 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlněná, 70x140 cm
(5)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x45 cm
(5)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
309 Kč
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
170 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
388 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Zelenomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(5)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Kaleidoskop Road Trip
Vhodný věk 3+
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Interaktivní hračka Wild Wonders
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve stříbrné barvě, 140x240 cm
(5)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Forma na pečení
22 x 17 cm, silikon
(5)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnědé, 40x60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, béžová
(5)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, šedá, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(5)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Podmiska pod květináč
Z terakoty, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Garden Pleasure
Ruční kultivátor
Kovový, 40 cm
(5)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v sadě
2 ks, ø 6 cm, nerez
(5)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/šedá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Vánoční světelná dekorace Claire
Bílá, z vosku, LED, na baterky, s časovačem, ø11x16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě It's My Birthday
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(5)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí
(5)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelný řetěz Snowmen
V přírodní barvě, plastový, LED, na baterky, délka 135 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
23
24
25
...
94
Načíst další