Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 495 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, tmavě šedá, 130x160 cm
(7)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(7)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Esschert Design
Konvička na zalévání Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreslící tabulka Space Age
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Květináč
Ø 35,5 cm, výška 15,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Helira
Bavlněný, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Bigso
Organizér Ringo Restore Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Forma na pečení
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Konvička na zalévání Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, růžové, 90x190 cm
(4)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Na prodejně
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(4)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 39,5x39,5 cm
(4)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
481 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Prostírání Natural
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(4)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Metaltex
Nůž Heritage
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 25 cm, rukojeť: dřevo
(4)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prostírání Faro
Plastové, s ornamentem, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Umělá květina
Ø 15 cm, výška 43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø11x19 cm
(4)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětské prostírání
Silikonové, 48x25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Costa
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedobéžový, ø 160 cm
(4)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A5, linkovaný
(4)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(4)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, růžová, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, růžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Zástěra Candy Cane
Bavlněná, červená/bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlněná, s ornamentem, tmavě šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Interiérová vůně Flor de Vainilla
S vůní vanilky, 100 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, červené, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Essentiel
3 ks, textilní, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
27
28
29
...
94
Načíst další