Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 514 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
B.E.S.
Plážová osuška Fishes
Bavlněná, s potiskem, fialová, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
284 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček Sencillo
12,5x17,5 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 10x15
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Caramella
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(1)
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 380 ml, keramické, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
124 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Orion
Termohrnek Termo
1,2 l, s brčkem, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Ansel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
250 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Baby Dinos
2 ks, nerezový
(1)
Skladem
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Karlsson
Budík Bunky
Ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
388 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, plastový, modrý, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Casa Selección
Umělá kapradina
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, koňakově hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Lékué
Forma na dort
31 x 17 cm, kov
(1)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
(1)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Ennui
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Dearest
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětský svačinový box Forest Friends by Little Dutch
S vidličkou, plastový, světle modrý, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, černé, 20x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
B.E.S.
Povlečení Caraway
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s potiskem, bílé/v terakotové barvě, 140x200 cm
(1)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský hrnek Sunshine & Rainbow
200 ml, plastový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(1)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Chococat
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
340 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Forest Green Gingham
Lněná, zelená/šedá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Winnie the Pooh "Smile"
Bavlněná, žlutá, 70x140 cm
(1)
Skladem
272 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Mia
Sametový, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Garden Pleasure
Chránič kolen
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, žlutá, 75x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Oralia
Omyvatelný, černý/šedý, ø 160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, khaki, 70x130 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
knor
Nástěnka
Korková, 30x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
51
52
53
...
95
Načíst další