Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 488 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Marble
V mentolové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Altea
S příměsí bavlny, béžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek XL
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Puzzle Safari
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Princess Horse
20 ks, 33x33 cm
(1)
Skladem
129 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Bees
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Cleopatra
96 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14,5 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Rosy Bandas
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Billy
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 15x3x17 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Love Story
Pouzdro na sáčky
Šedé
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
129 Kč
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
56
57
58
...
94
Načíst další