Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Bizzotto
Svícen Grace
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, modrý, 30x50 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, černý, 50x50 cm
(3)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Orion
Lahev Bugel
500 ml, skleněná
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Kave Home
Podsedák Silke
Bez uchycení, ø 33 cm
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Tartan Teddy Bear
S vánočním motivem, tmavě zelená, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Naruto Uzumaki
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousky
93 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Novinka
Jerry Fabrics
Dekorační polštář Perníček
Fleecový, s vánočním motivem, hnědý, 38x32 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Zápisník Monster
Formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Ravenclaw
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Obraz Howdy Cat
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z kukuřičného šustí, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační tác Tojera
Kovový, 24x24 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Koupelnový organizér Mozie
Na vatové tampony, betonový, krémový, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Hubelino
Puzzle Firefighters
Počet dílků 35, vhodný věk 4+
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, bílé, s hvězdičkami
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Green Forest
S vůní blahovičníku/s vůní jedle, váha 28 g
(7)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
BonBistro
Hrnek Basic White
380 ml, porcelánový, bílý
Doručíme od 22. 10. 2026
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Dakls
Svícen
Kovový
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská lahev Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(5)
Skladem
179 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Zilverstad
Rámeček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosazné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Friends"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
272 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
84
85
86
...
94
Načíst další