Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 829 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, antracitové, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé/šedé, 160x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský koberec Leopold
Bavlněný, bez vlasu, kulatý, bílý, ø 130 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 178 Kč
s kódem
2 562 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, zelený, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 150x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 49 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, béžové, 240x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
s kódem
488 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Bichette
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
556 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Romane
Z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Vivielle
130x160 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v petrolejové barvě
(3)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Wave
Nástěnné, 50x142 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 665 Kč
s kódem
1 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s bambusovým rámem, 20x27 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení White Tiger
Na jednolůžko, na zip, bílé/šedé, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XL/XXL, z mikroplyše, zelený
(3)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, zelený/béžový, 120x170 cm
(3)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětské nástěnné svítidlo Muse
Bílé/v přírodní barvě, ocelové, s ohybatelnou konstrukcí, 44x15x25 cm
(3)
Skladem
1 537 Kč
s kódem
1 808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, růžové, 240x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelenomodré, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek Blue and green Daisy
350 ml, z nerezové oceli, zelený/krémový/tyrkysový
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x15 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(3)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
200 Kč
s kódem
235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Dolly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 34x19 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sheepskin
Z umělé kožešiny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, modrý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(3)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, černobílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, antracitové, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, hnědý
(3)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Villa Collection
Svíčka Krok: Grapefruit & Vanilla
Vonná, s vůní vanilky/s vůní grapefruitu, doba hoření 48 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Foutastic
Utěrky v sadě Cake
6 ks, bavlněné, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, černý/hnědý, ø 160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Paia
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(3)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zrcadlo Sono
Kosmetické, ø 17 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
1
...
105
106
107
...
268
Načíst další