Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 927 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
224 Kč
s kódem
263 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Orion
Nůž
Kuchařský, z damaškové oceli, délka čepele 20 cm, rukojeť: dřevo
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Prague
23x32 cm, na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
1 164 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Dide
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, žluté/šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Bernardus
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, teplé, flanelové, světle hnědé, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Joylight
Bílá, plastová, LED, na baterky, 12x10,5x20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
MSV
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
84 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Vega
Černá, kovová, LED, do zásuvky, 48,5x6x46 cm
(2)
Skladem
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Sakala
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresinu, 10x12,5 cm, výška 23,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 257 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box Disney princess
S vidličkou, plastový, růžový/tyrkysový, 750 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
545 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě
4 ks, froté, bavlněné, žluté/modré, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle šedý, 200x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Solaris
Bavlněná/silikonová, černobílá, 18x30 cm
(2)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, kov
(2)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Lahev
500 ml, z nerezové oceli, v petrolejové barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 160x200 cm
(2)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Butterfly
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostěradlo Light Grey
Na dvoulůžko, lněné, světle šedé, 180x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 974 Kč
s kódem
3 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Blue Bird
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(2)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 137x229 cm
(2)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Orion
Set hrnku a misky Kitty
2 ks, porcelánový
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Skládací hračka Aeroplane
Kovová, vhodný věk 8+
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Ladybird
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
4 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø6,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, zelená, 130x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Golden Fall
Lněné, pratelné, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Kuchyňská rukavice
Fialová/krémová, 17x27 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousek
124 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Man
Z polyresinu, 22x26 cm, výška 57,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 578 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Caramel Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Set hrnku a misky Lama
2 ks, porcelánový
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, světle zelený, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
knor
Tabule
40x30 cm
(2)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Billie Eilish
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
157 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Ego Dekor
Svíčky v sadě Silea
12 ks, čajové, doba hoření 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Easter
Na zip, s velikonočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
110
111
112
...
270
Načíst další