Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 969 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(23)
Skladem
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 170x210 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátně
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Veil
Plastový, černý, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bamby
6 ks, froté, s příměsí bambusu, tmavě hnědé, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(30)
Skladem
Poslední kousek
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(13)
Skladem
217 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Balloon"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(13)
Skladem
650 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Odpuzovač vos
Papírový, ø 21 cm, výška 29 cm
(13)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
464 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, modrý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá/černá, ø 19,5 cm, výška 30,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Conceptum Hypnose
Dětský hrací koberec Music
Syntetický, s nízkým vlasem, 100x160 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Oranžová, skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Hrnek Green 15-0343
375 ml, porcelánový, zelený
(13)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Saving To Go Places
Z terakoty, 10x12,5 cm, výška 5,5 cm
(27)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámem
(38)
Skladem
Poslední kousky
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(18)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dekorační polštář Samy
Růžový/fialový, 43x43 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Ručně malovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 19,5 cm, výška 14 cm
(11)
Skladem
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
520 Kč
173 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Umělý fíkus Ficus
Ø 50 cm, výška 180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
3 025 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(11)
Skladem
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Přehoz Crushed Velvet
Prošívaný, sametový, růžový, 220x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
2 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(11)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 140x200 cm
(11)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Gingko
Světelná dekorace Accordion
V přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná, 10x10x3,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
410 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Stitching set Woodland
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
23
24
25
...
271
Načíst další