Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 954 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Prostírání v sadě Uncinetto
6 ks, papírová, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousek
1 519 Kč
253 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Dětská zavinovačka
Krémová, s beránkem, 35x65 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 160x200 cm
(3)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec ABC Color and Letters
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 120 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 697 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Zrcadlo Suds
Kosmetické, ø 13 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Zrcadlo Dea
Nástěnné/na dveře, 35x125 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 839 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Aylin
Na dvoulůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětské svítidlo Bianella
Béžové, látkové, 30x15x20 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Povlečení Hygge Moment
Na jednolůžko, na zip, z bavlněného saténu, s potiskem, bílé/černé/růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh City Go Big
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Hugsy Vanilla
Syntetický, se střední délkou vlasu, žlutý/růžový, 160x230 cm
(6)
Doručíme od 30. 11. 2026
4 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, červená, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě fialový, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Crinkle Seersucker
Modrý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Pinsonic Patchwork
Prošívaný, zelený, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Crinkle Seersucker
Bílý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Heat Buddy Super Thermal
Tmavě modrý, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley Matt Velvet
Prošívaný, sametový, tmavě hnědý, 220x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bianca
Přehoz Attica Velvet
Prošívaný, sametový, tmavě hnědý, 240x260 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, žlutý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámem/na plátně
Doručíme od 21. 10. 2026
3 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Rámeček Bowerbird
22x28 cm, dřevěný, bílý/béžový, na fotku 13x18
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, krémová, 130x180 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bertram
Červená, plastová, LED, na baterky, s časovačem, 11,5x8,5x22,5 cm
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlněná, světle hnědá, 70x140 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Ombre Butterflies
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Rayen
Zástěra
Bavlněná, modrá
Skladem
364 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Ramona the Radish
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, růžový, 100x150 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Soška His Reflective Mind
16x18 cm, výška 30 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
2 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
240
241
242
...
270
Načíst další