Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 977 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Candellux Lighting
Dětská lampička Butterfly
Žlutá, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x26,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Yes Everyday
Květináč Keyra
Kovový, výška 68 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Obaly na květináče v sadě Bimala
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 34 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 240x220 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Patch Bowl
Z polyresinu, ø 35 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Zahradní lehátko Naxos
Kovové, oranžové, nosnost 120 kg, šířka 62 cm, výška 89 cm, hloubka 160 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
3 374 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x300 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Bryndák Sunshine & Rainbow
Silikonový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Oranžový/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Zelený/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Veronika Boulová
Plakát Girl Power
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Obraz Evening View
113x85 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Less But Better
41x31 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Bizzotto
Dekorační tác Crysten
Kovový, ø 23 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Trio
Dětské stropní svítidlo Lunar
Světle šedé, z akrylátového skla , LED, přisazené, na dálkové ovládání/stmívatelné, ø40x10 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský sedací vak Charoline
Světle modrý/béžový, hloubka 44 cm, váha 1 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, zelenomodrý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, červený, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Square
Manšestrový, se snímatelným potahem, hnědý, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Velikost S/M, bavlněný, hnědý
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Jen na Bonami
Linen Tales
Prostěradlo Linen Tales for Bonami
Na dvoulůžko, s příměsí lnu, bílé, 230x270 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
2 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Roba
Dětská hrazdička Style
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
1 210 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
S|P Collection
Váza Cone
Keramická, bílá, ø 8 cm, výška 29 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 240x220 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Spinder Design
Zrcadlo Pipa
Nástěnné, 20x35 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, černý, 42x42 cm
Skladem
Poslední kousky
2 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 23. 10. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Coco
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, 6,5x6,5x10 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
249
250
251
...
271
Načíst další