Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 981 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Green Gate
Svícen
(6)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(7)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Pisa
Na dřevěné uhlí, ø 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 727 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Spirale
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, krémový, 200x240 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 200x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Damian
Světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 6 ks
Homéa
Svíčky v sadě
6 ks, do lucerny, doba hoření 6 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručíme od 19. 11. 2026
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Podpěra rostlin Lilly
Kovová, 32x2 cm, výška 164,5 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
LotusGrill
Poklop na grill Classic
Skleněný
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Zrcadlo Loft William
Nástěnné, 60x150 cm
(20)
Skladem
3 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 49x58 cm, výška 82 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 155 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 5 l
(16)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Joan
Sametový, na zip, s ornamentem, 60x60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, tmavě šedé, 27x27 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Mioli Decor
Dětský úložný box
Látkový, s puntíky, růžový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
228 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, zelená, 150x200 cm
(18)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Silver Mirror
Digitální, 4,5x15 cm, výška 7 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 055 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Elton
Na jednolůžko, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
360 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(14)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Blue Spring
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tištěný, s rámem
(14)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
(10)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 8 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
704 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
V cihlové barvě, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
493 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(10)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(10)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Nástěnná dekorace Ocean
Kovová, výška 52 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 190 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 240x300 cm
(10)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Rex London
Karetní hra Ocean
(10)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Plastia
Držák na květináč Siestula
Kovový, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, šedá, 18x28 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Váza Cutting
Skleněná/dřevěná/železná, v přírodní barvě, 6,5x25,5 cm, výška 14,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
54
55
56
...
271
Načíst další