20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 895 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Zrcadlo Jyvaskyla
Nástěnné, 60x60 cm
(67)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
360 ml
(42)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Hammershøi
Na čajovou svíčku, porcelánový
(34)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Obal na květináč Fiore
Z umělého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 45 cm
(79)
Skladem
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
19x19 cm, výška 23 cm
(121)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Cats Invasion
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(79)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, světle růžový
(45)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na mini bábovky Dahlia
36 x 21 cm, kov
(45)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Květináč Rose
Z umělého ratanu, výška 70 cm
(117)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
294 Kč
s kódem
367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Assisi
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(65)
Skladem
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, betonový
(65)
Skladem
417 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(87)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, černá, 150x200 cm
(99)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysový
(41)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 200x200 cm
(71)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(58)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tištěný, s rámem
(95)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globini
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 475 cm
(183)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
322 Kč
s kódem
403 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Zrcadlo Lahti
Nástěnné, 47x127 cm
(112)
Skladem
Poslední kousky
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Povlak na polštář Meadow Flower
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(51)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kashmir
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, s ornamentem, hnědé, 135x200 cm
(182)
Skladem
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
677 Kč
s kódem
846 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 135x200 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Na kosmetiku, béžový, 18,5x19,5 cm, výška 12 cm
(47)
Skladem
611 Kč
s kódem
764 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Lyonnais
200 ml
(47)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Oslo
24x33 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(60)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Truhlík
30x84 cm, výška 120 cm
(137)
Skladem
1 759 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(36)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Football
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 100 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(177)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Lupa Nature Trail
(680)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(86)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní jasmínu/s vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(39)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
6
7
8
...
269
Načíst další