Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 095 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, béžové/krémové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Malo
Nástěnné, s ratanovým rámem, ø 50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, bílá, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Descanso
Povlečení Onaz
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, khaki, 140x220 cm
(5)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Leiano
3 ks, kameninové
Skladem
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(35)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Premium
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Velva
S příměsí bavlny, zelená, 130x155 cm
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Béžový, 40x16 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
380 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
300 ml
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční světelná dekorace Wally
Bílá, látková, LED, na baterky, 14x12x15 cm
(2)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, v terakotové barvě, 125x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(8)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Vialli Design
Hrnek Bolla
300 ml, se sítkem, skleněný
(19)
Skladem
333 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(26)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Magical Unicorn
Vhodný věk 3+
(405)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cooper
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 135x200 cm
(10)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, v petrolejové barvě, 200x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizéry v sadě Holger Canvas Paper Laminate
5 ks, na dokumenty, kartonové
(3)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 635 cm
(132)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bluey "Beach"
Bavlněná, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
284 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 190 cm
(84)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Mandala Tiles
4 ks, na zip, patchwork, 45x45 cm
(230)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(10)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlněná, 70x140 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy "Moon"
Do postýlky, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
265 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 170x210 cm
(2)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
12
13
14
...
190
Načíst další