Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Zelený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Vitaus
Povlak na polštář Galima
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, šedá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, béžové, 185x200 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 275x275 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
LEGO®
Dětská lahev Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Boles d'olor
Aromalampa Etna
Keramická, ø 8 cm, výška 11 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Richmond
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě fialové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, vínové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Tartan Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/tmavě zelené, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Happy Holidays
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v hořčicové barvě
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Evergreen Damask
Lněný, s abstraktním vzorem, 40x200 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Phytia
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 26x4,5x45,5 cm
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Termoláhev Loop
500 ml, z nerezové oceli, tmavě modrá
(3)
Doručíme od 14. 10. 2026
798 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, šedý, 30x40 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
198 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
1
...
167
168
169
...
190
Načíst další