Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
918 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Fiskars
Koště Quikfit
Plastové, 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolůžko, na knoflíky, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Happy Capy(bara)
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Capy Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Nutcracker Bows
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, červené/bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelná dekorace King
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 11,5x9,5x25,5 cm
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský polštářek Style
Plyšový, zelený, 32x28 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
605 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Rámeček Pirate
24x9 cm, dřevěný, červený, na fotku 7x7
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Truhlík
Kovový, 55x16 cm, výška 12 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 90x200 cm
(83)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirrus
S příměsí juty, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavě šedá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, vínové, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolní, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
484 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
168
169
170
...
190
Načíst další