Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 094 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, zelené, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vůní ambry, váha 28 g
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
RecentToys
Desková hra The Big Five - Cards
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Kindsgut
Bryndák
Mušelínový, šedý, s puntíky
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
RIG-TIG
Termoláhev Drink-It
500 ml, z nerezové oceli, růžová
Doručíme od 16. 10. 2026
881 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Feast
Kameninový
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Dětská tapiserie Tandani
Výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
518 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Lucerna Annecy
Porcelánová, 6x7 cm, výška 10 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, černá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Artevasi
Závěs na květináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Ručník Arto
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Botany
Lněná, 45x65 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 110x160 cm
(13)
Doručíme od 15. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák s kelímkem Film Hook
Plastový, bílý, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Kyoto
23x32 cm, na zeď, černý, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Matisse
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
949 Kč
316 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 200x200 cm
(39)
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (6)
Premium
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Bryndáky v sadě Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s květinovými vzory
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Squiggly Breeze
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Love Story
Vodítko Double Handle
Černé, délka 150 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
176
177
178
...
190
Načíst další