Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Svícen Vela
Adventní, keramický
(6)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Descanso
Povlečení Colinda
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedé/hnědé, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Váza Bashir
Ručně vyrobená, z kameniny, modrá, ø 16 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
622 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, růžový/tyrkysový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toutou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 34 cm
Skladem
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
895 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, šedý/hnědý
(4)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
Poslední kousek
797 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Tarlet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mont
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Luella
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, šedý, 43x43 cm
(5)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 160x200 cm
(7)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Vázy v sadě Sofra
3 ks, terakotové, černé, ø 10 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Balvi
Budík Timber
Digitální/stolní, 6,5x16,5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Baufort
Skleněná, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, v terakotové barvě
(16)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Camilo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, červený, 200x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 5 l
(16)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Světelná dekorace AstraGlass Polar Cloud
V tmavě přírodní barvě, z ořechového dřeva, LED, přenosná, na USB, s možností volby barvy, ø8x9 cm
(3)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Z mikroplyše, oranžová/hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, šedé, 40x60 cm
(21)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Skladem
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 200x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bunnies
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(12)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(14)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Artchic
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(11)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
(1)
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na muffiny
31 x 18 cm, ocel
Skladem
393 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x120 cm
(3)
Skladem
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
41
42
43
...
190
Načíst další