20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 507 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na víno Norway
Dřevěný, počet lahví 12
(224)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
936 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Skladem
911 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Aurea
Nástěnné/stojací, 50x140 cm
Skladem
1 519 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Stojan na víno
Bambusový, počet lahví 6
(11)
Skladem
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
STOFF Nagel
Svícen Nagel
Kovový
(3)
Skladem
1 372 Kč
s kódem
1 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Umbra
Koupelnový organizér Glam
Na kosmetiku, plastový, bílý, 27x18 cm, výška 25 cm
(20)
Skladem
1 023 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Vázy v sadě Maien
7 ks, z kameniny, ø 7 cm, výška 14 cm
(11)
Skladem
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
1,2 l, se sítkem, z litiny, černá
(109)
Skladem
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x malý ručník (30x30)
(6)
Skladem
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Styler
Zrcadlo Organic
Nástěnné, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 102 Kč
s kódem
1 377 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Barona
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
(52)
Skladem
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, krémový, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
s kódem
361 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, světle šedý
(11)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Prada
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(12)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, v levandulové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(13)
Skladem
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
208 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
1 008 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Aurora
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 30 m
Skladem
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
19x29 cm, výška 126 cm
(88)
Skladem
961 Kč
s kódem
1 201 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Swirlie
2 ks, skleněné
Skladem
Poslední kousky
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, krémový
(1)
Skladem
1 040 Kč
s kódem
1 300 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Polivia
Bavlněný, se snímatelným potahem, 35x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Funny Dots
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(29)
Skladem
1 139 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, tištěný, na plátně
(1)
Skladem
1 119 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Svarta
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 28 cm
(5)
Skladem
985 Kč
s kódem
1 231 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(30)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(35)
Skladem
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 240x260 cm
(3)
Skladem
1 151 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Simple Arch
4 ks, na zip, s geometrickými vzory, 43x43 cm
(76)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Svícen Gingerbread
Adventní, keramický
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 503 Kč
s kódem
1 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Onno
Kosmetické, s osvětlením, zvětšení 5x, ø 16,5 cm
(14)
Skladem
1 056 Kč
s kódem
1 320 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
240
Načíst další